Top
Atgal
2013 03 22

LOGIN 2013 Progreso konferencija

LOGIN grįžta jau septintąjį kartą! Šiemet bus kalbama apie idėjas, produktus ir paslaugas, kurie pakeitė mūsų kasdienio žaidimo taisykles.

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 70 pranešėjų ir 3000 dalyvių iš viso pasaulio. Papildomų užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių ir konkursų metu supažindiname konferencijos dalyvius su ryškiausiomis ateinančių metų tendencijomis.
Pagrindinis LOGIN 2013 pranešėjas – Steve Wozniak, vienas iš Apple įkūrėjų. Tai itin reta galimybė išvysti šią asmenybę Lietuvoje. Steve Wozniak kartu su Steve Jobs įkūrė kompaniją “Apple” ir yra vienintelis likęs gyvas “Apple” įkūrėjas, galintis papasokti unikalią šios kompanijos istoriją. Be to konferencijoje LOGIN 2013 Steve Wozniak dalinsis asmenine patirtimi apie kūrybiškumo svarbą technologijų eroje.
Po dviejų dienų įkvepiančių pranešimų ir seminarų kviečiame dalyvius į menų fabriką LOFTAS, jau ketvirtą kartą organizuojamus Lietuvos Interneto Apdovanojimus, kurie tarp LOGIN dalyvių tapo geros nuotaikos ir tikrai gero vakarėlio sinonimu.

Septintus metus iš eilės vykstančios progreso konferencijos LOGIN metu šiemet pirmą kartą organizuojamas naujo formato renginys – platforma pradedantiesiems verslininkams LOGIN Startup Fair ir LOGIN Startup Pitch Challenge.

1. Registracija į LOGIN Startup Pitch Challenge yra nemokama. 20 geriausių atrinktų komandų ant LOGIN Startup Fair scenos galės pristatyti savo idėjas ir produktus komisijai, sudarytai iš potencialių investuotojų, rizikos kapitalo fondų atstovų bei Verslo angelų.

SVARBU! Registruotis į LOGIN Startup Pitch Challenge jūs galite nemokamai, tačiau kiekvienas dalyvis turi turėti galiojantį standartinį arba VIP bilietą į LOGIN konferenciją. Daugiau informacijos apie registraciją ir renginį rasite čia:STARTUP PITCH CHALLENGE.

2. Registracija į LOGIN Startup Fair suteikia išskirtines sąlygas. Užregistravę savo komandą, abi LOGIN konferencijos dienas (Balandžio 18-19 d.) jūs turėsite ne tik savo stendą, bet ir galimybę prisistatyti 3 tūkst. žmonių auditorijai, besidominčiai technologijomis ir naujovėmis, bei startuolių bendruomenės lyderiams, investuotojams iš Lietuvos, Europos ir JAV Silicio slėnio.

SVARBU! Jei esate patvirtintas LOGIN Startup Fair dalyvis,  jūs automatiškai dalyvaujate LOGIN Startup Pitch Challenge atrankoje ,todėl jums nereikia iš naujo atskirai registruotis. Daugiau informacijos apie registraciją ir renginį rasite čia: STARTUP FAIR.

Login Login1

Laimėtojui atitenka viskas – bilietas į Startup ROAD SHOW

 • Laimėk bilietą į Startup Road show ir prisijunk prie 20 startuolių delegacijos
 • Skrisk į Stokholmą, Londoną, Palo Altą Silicio Slėnyje
 • Kaip dalyvis turėk priėmimą prie mūsų partnerių F6S nemokamų paslaugų, kurių vertė siekia 227 tūkst. dolerių per komandą ir apjungia 321 paslaugų tiekėjus.
 • Gauk pagrindinių partnerių įsteigtus piniginius*
 • Pelnyk tarptautinės ir vietinės žiniasklaidos dėmesį

* Apie papildomus piniginius prizus bus pranešta vėliau. Mes manome, kad pagrindinė motyvacija dalyvauti Startup Pitch challenge yra galimybė būti pastebėtam daugiau nei 3tūkst. LOGIN dalyvių, įvairių investuotojų, jūsų ateities kolegų, klientų ir partnerių.

Dalyvavimo sąlygos

 • Jūsų startuolis turi turėti prototipą arba jau veikiantį produktą (MVP ar Beta)
 • Jūsų startuolis yra suinteresuotas pritraukti papildomų lėšų ir plėsti savo veiklą

IR

 • Jūs turite turėti galiojantį standartinį arba VIP bilietą į LOGIN konferenciją, kad galėtumėte patvirtinti savo registraciją į LOGIN Startup Pitch challenge
 • ARBA turite turėti patvirtiną registraciją į LOGIN startup fair – jos dalyviai yra automatiškai įtraukiami į LOGINStartup Pitch challenge.

Registracijos forma images

7 priežastys, kodėl verta turėti savo stendą LOGIN Startup Fair erdvėje:

 1. VARTOTOJAI – parodyk savo produktą 3000+  potencialių vartotojų auditorijai
 2. INVESTUOTOJAI – pristatyk savo idėjas gyvai ir vienoje vietoje visiems –  investuotojams, verslo angelams bei rizikos kapitalo fondų atstovams
 3. ŽINIASKLAIDA – čia bus 200+ žiniasklaidos atstovų. Gali tikėtis 40 tūkst. paminėjimų ir 166 unikalių straipsnių  internete
 4. TALENTAI – susirask naujų kolegų programuotojų, dizainerių ar kitos srities asų
 5. PARTNERIAI – užmegzk naujų pažinčių ir keiskis vizitinėmis kortelėmis
 6. IŠSKIRTINUMAS – jei turėsi savo erdvę, tikrai būsi pastebėtas!  (aprūpinsime ir išskleidžiamais stendais su jūsų startuolio logotipu)
 7. GRĄŽA – ne tik pristatyk savo idėjas, bet ir laimėk LOGIN Startup Pitch Challenge prizus