Top
Atgal
2013 03 22

Autodesk Excellence in Infrastructure Competition 2013

Infrastructure-excellence.com rengia antrąjį, kasmetinį konkursą  Meistriškumas Infrastruktūroje. Konkurso nugalėtojai gaus daugiau nei 10.000 dolerių vertės prizų, kuriuos dovanos nosnūs rėmėjai. Konkurse gali dalyvauti visi, kurie planuoja, projektuoja, stato ar valdo infrastruktūros projektus ir yra daugiau nei 21 metų amžiaus.

prizai

Konkurso rengėjai daugiausiai kreips dėmesį į Autodesk technologijos panaudojimą planuojant, projektuojant ar paldant civilinės infrastruktūros projektus. Projektą gali sudaryti Transportavimo (keliai, greitkeliai, geležinkelis, aerouostai, tiltai ir kt.), Žemės vystymo (komercinės zonos, piešuosius parkus, rekreacines zonas), Vandens (vandens ištelkius, vandens tiekimą, užtvankas), Energijos (elektros ir dujų tiekimą) ir Miesto vystymo planai.

Siųskite savo projektus nuo 2012 lapkričio 29 iki 2013 gegužės 31.Dalyvių projektai bus įdėmiai įvertinti komisijos, kuri daugiausiai kreips dėmesį į kompleksiškumą, inovatyvios technologijos panaudojimą, tvaraus dizaino praktinius sprendimus, bei konkrečius akcentus apie projekto įgyvendinimo tikslus ir siekiamus rezultatus. Modeliavimo procesas gali sudaryti projekto turinį ar rezultatus, pavyzdžiui intekruota duomenų analizė, simuliacijos technologija ar vizualizacijos.

Projektus pateikti iki 2013 gegužės 31 dienos.

Projekto taisykles rasite paspaudę images

 

Autodesk Excellence in Infrastructure Competition 2012 prizininkų darbai

1

2

3